Systematyczność to pożądana cecha, kiedy prowadzisz bloga bądź firmę. Dzięki temu możesz pozyskać stałych czytelników, fanów i klientów. Wszystkie działania, jakie wykonujesz mają jeden cel. Zwiększyć świadomość twojej marki (blog też jest marką) wśród odbiorców. Takie działania wchodzą w skład szerszego procesu, jakim jest marketing internetowy. Jak za pomocą cechy charakteru dać sobie szansę na więcej?

Jeśli jesteś osobą, która nie ma problemu z regularnymi działaniami na swoim blogu, Facebook’u, czytaj ten wpis z ciekawości, a w komentarzu pod wpisem podziel się swoimi metodami na systematyczność. Jeśli jednak masz problem z regularnym pisaniem, to co zaraz przeczytasz, pomoże Ci osiągnąć upragniony cel.

Systematyczność można sobie wypracować, potrzeba tylko chęci i regularnych ćwiczeń.

Wyzwanie 90 dni – systematyczność klucz do sukcesu

Jeśli jesteś moim stałym czytelnikiem dobrze wiesz, że systematyczność jest rzeczą, nad którą cały czas pracuję i nie zawsze udaje mi się utrzymać regularność wpisów. Dlatego zainspirowana wyzwaniem, którego pomysłodawcą jest Paweł z małej wiejskiej firmy postanowiłam, również do niego dołączyć i wypracować sobie systematyczność. Lubię wyzwania,  to idealna okazja, aby udowodnić sobie samemu, że można zrobić więcej i lepiej.

Na czym polega wyzwanie?

Codziennie przez 90 dni wstawiasz nowy wpis na swoim blogu i Facebook’u (fb nie jest konieczne). Postaraj się, aby była to wartościowa i angażująca treść. Jeśli chcesz dołączyć do wyzwania razem ze mną, na końcu wpisu znajdziesz banner, który możesz pobrać i wstawić na swoim blogu.

Czas rozpocząć wyzwanie

Żeby nie być gołosłownym, zaczynam od przedstawienia statystyk bloga. Ty również możesz rozpocząć od tego, aby móc porównać efekty swoich działań po 90 dniach. SPRAWDŹ WYNIKI

systematyczność statystyki

Statystyki, jak widzisz nie są powalające. Czas to zmienić.
START WYZWANIA 12.05.2017 KONIEC 9.08.2017

Twoja kolej! dołączysz do wyzwania?
Wspólne wspieranie umacnia wyzwanie!

systematyczność wyzwanie