Konsultacje

Zastanawiasz się jak założyć fanpage? Potrzebujesz pomocy ze swoją stroną internetową? A może nie wiesz, jak pisać, żeby ludzie chcieli Cię czytać, kupować, a teksty wspomagały działania SEO na stronie?

Facebook

Pomogę Ci krok po kroku w założeniu fanpage, wytłumaczę jak i kiedy publikować posty. Dowiesz się jak korzystać z narzędzi, które oferuje Facebook. Nauczysz się planowania postów, interpretacji statystyk i wiele więcej. Jeśli chcesz zacząć działać na Facebooku, ale nie wiesz jak? Skorzystaj z konsultacji i zacznij działać już dzisiaj!

facebook konsultacje
zarządzanie treścią w cms

Strona internetowa

Nie wiesz, do czego służą poszczególne wtyczki? Potrzebujesz pomocy z implementacją WooCommerce na swojej stronie? Nie wiesz jak zoptymalizować treści na stronie pod SEO? 

Masz stronę na Elementorze lub DIVI, ale nie wiesz jak wykonać poprawki? Chcesz zmienić wygląd, ale boisz się, że coś zepsujesz? Pomogę Ci! Nie bój się zmian i nowych wyzwań! 

Blog

Nie wiesz jak zoptymalizować treści pod SEO? Chcesz nauczyć się pisać pod pozycjonowanie stron, a jednocześnie chcesz przekazać wartość czytelnikom? Nie masz pewności, czy Twoje treści trafiają do właściwych odbiorców? Pomogę Ci i wytłumaczę krok po kroku, jak należy pisać i na co zwracać uwagę. Czego nie robić, a co dobrze jest wykonać na blogu. Chcesz poprawić swoje treści? Skorzystaj z konsultacji i zacznij pisać lepiej!

Nie trać pieniędzy

na pseudo profesjonalistów

Dlaczego niektóre agencje, czy freelancerzy nie chcą edukować swoich klientów? To proste, nie mogliby wciskać Ci kitu i brać pieniędzy!

Bądźmy w kontakcie

Moce podłączam pod 220V i możemy rozpoczynać współpracę!

Telefon

500-109-677

Email

pbrillowska@gmail.com

Social 

Usługi

  • Copywriting
  • SEO copywriting
  • Prowadzenie blogów
  • Wprowadzanie produktów do sklepu Woocommerce, PrestaShop, Shopper
  • Zarządzanie Social mediami
  • Konsultacje dla blogerów, początkujących copywriterów i przedsiębiorców