SEO copywriter Paulina Brillowska https://nightwriterka.pl copywriting i seo copywriting. Wspieram pozycjonowanie stron słowami! Sprawdź, jak działa seo copywriting i zwiększ widoczność swojej strony w Google Sun, 20 Sep 2020 13:53:19 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.1 https://nightwriterka.pl/wp-content/uploads/2020/05/nightlogo2-75x75.png SEO copywriter Paulina Brillowska https://nightwriterka.pl 32 32 Okres jest obrzydliwy – przestańmy o nim mówić! https://nightwriterka.pl/okres-jest-obrzydliwy-przestanmy-o-nim-mowic/ https://nightwriterka.pl/okres-jest-obrzydliwy-przestanmy-o-nim-mowic/#comments Sun, 20 Sep 2020 13:51:36 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=6936 Dlaczego wstydzimy się miesiączki i wciąż jest uznawana za temat tabu? Dlaczego nie potrafimy o niej swobodnie rozmawiać? Dlaczego dziewczynki próbują przyklejać podpaskę do pochwy, a nie na bieliznę? Przeczytaj, dlaczego okres jest obrzydliwy, a nie powinien być!

The post Okres jest obrzydliwy - przestańmy o nim mówić! first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/okres-jest-obrzydliwy-przestanmy-o-nim-mowic/feed/ 6
Branżowe blogi, które powinieneś znać https://nightwriterka.pl/branzowe-blogi-ktore-powinienes-znac/ https://nightwriterka.pl/branzowe-blogi-ktore-powinienes-znac/#comments Mon, 14 Sep 2020 23:50:32 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=6888 Nie tak dawno – no dobra albo bardzo dawno temu na blogu pojawiła się seria wpisów 8 blogów, które… Każdego miesiąca dostarczałam Ci listę blogów, które według mnie warto odwiedzać. Seria została przyjęta bardzo pozytywnie, dlatego postanowiłam do niej powrócić. A nawet więcej, bo postanowiłam zrobić dwie serie. Jedna będzie poświęcona blogom branżowym, czyli copywriting, […]

The post Branżowe blogi, które powinieneś znać first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/branzowe-blogi-ktore-powinienes-znac/feed/ 6
Jak zrobić zrzut ekranu i całej strony? https://nightwriterka.pl/jak-zrobic-zrzut-ekranu-i-calej-strony/ https://nightwriterka.pl/jak-zrobic-zrzut-ekranu-i-calej-strony/#respond Sun, 06 Sep 2020 22:02:08 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=6640 Często wykonujesz zrzuty ekranu? Potrzebujesz szybkiej możliwości edycji? Jeśli korzystasz ze standardowego sposobu FN+PRTSC, który nie oferuje zbyt wielu możliwości, to ta wtyczka będzie dla Ciebie idealna. Dzisiaj przybliżę Ci jak zrobić zrzut ekranu (i nie tylko) za pomocą wtyczki do Google Chrome Avesome Screenshot.

The post Jak zrobić zrzut ekranu i całej strony? first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/jak-zrobic-zrzut-ekranu-i-calej-strony/feed/ 0
Vinted czy Allegro – co lepsze dla osoby prywatnej? https://nightwriterka.pl/vinted-czy-allegro-co-lepsze-dla-osoby-prywatnej/ https://nightwriterka.pl/vinted-czy-allegro-co-lepsze-dla-osoby-prywatnej/#comments Sun, 06 Sep 2020 21:22:42 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=6651 Chcesz sprzedawać swoje rzeczy, ale nie wiesz gdzie lepiej? Vinted czy Allegro? Dzisiaj porównam dla Ciebie te dwie platformy, która z nich okaże się lepsza dla osoby prywatnej? Jeśli chcesz podreperować swój budżet, to koniecznie czytaj do końca!

The post Vinted czy Allegro - co lepsze dla osoby prywatnej? first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/vinted-czy-allegro-co-lepsze-dla-osoby-prywatnej/feed/ 6
Audyt strony z cyber_Folks – czy rzeczywiście to autorska technologia? https://nightwriterka.pl/audyt-strony-z-cyber_folks-czy-rzeczywiscie-to-autorska-technologia/ https://nightwriterka.pl/audyt-strony-z-cyber_folks-czy-rzeczywiscie-to-autorska-technologia/#respond Fri, 04 Sep 2020 20:48:07 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=6599 Jeśli jesteś ze mną już jakiś czas, to zapewne wiesz, że nie lubię słów rzucanych na wiatr i hiperbolizowania, ani nadinterpretacji pewnych rzeczy. Często lubię sprawdzać i gdybać, czy rzeczywiście słowa mają moc. Czy wartość jest rzeczywiście taka, jak jest opisywana. Dzisiaj sprawdzimy, czy Cyberfolks to naprawdę dobre narzędzie do audytu stron online? Cyberfolks to […]

The post Audyt strony z cyber_Folks - czy rzeczywiście to autorska technologia? first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/audyt-strony-z-cyber_folks-czy-rzeczywiscie-to-autorska-technologia/feed/ 0
Czym jest hasło reklamowe? – definicja w pigułce https://nightwriterka.pl/haslo-reklamowe/ https://nightwriterka.pl/haslo-reklamowe/#respond Wed, 15 Apr 2020 16:07:25 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=5537 Jakość i chwytliwość haseł w dużej mierze wpływa na powodzenie kampanii. Musisz wiedzieć, że hasło reklamowe to nie tylko zlepek przypadkowych i czasem rymowanych słów. To bardzo ważny element kampanii reklamowej, który może pozostać w głowach i na ustach odbiorców przez długie lata. Hasła reklamowe od bardzo dawna są istotnym elementem na rynku marketingowym. Warto wspomnieć, że […]

The post Czym jest hasło reklamowe? - definicja w pigułce first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/haslo-reklamowe/feed/ 0
Zastanawiasz się, jak tworzyć opisy produktów? Zobacz check listę! https://nightwriterka.pl/opisy-produktow-dlaczego-metoda-kopiuj-wklej-nie-jest-dobra/ https://nightwriterka.pl/opisy-produktow-dlaczego-metoda-kopiuj-wklej-nie-jest-dobra/#respond Wed, 15 Apr 2020 16:06:22 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=5545 Oryginalne opisy produktów zapewnią Ci przewagę nad konkurencją.

The post Zastanawiasz się, jak tworzyć opisy produktów? Zobacz check listę! first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/opisy-produktow-dlaczego-metoda-kopiuj-wklej-nie-jest-dobra/feed/ 0
Czym różnią się teksty w SEO copywritingu i copywritingu, i jak je napisać? https://nightwriterka.pl/teksty-podstawowe-roznice-ktore-musisz-znac/ https://nightwriterka.pl/teksty-podstawowe-roznice-ktore-musisz-znac/#respond Wed, 15 Apr 2020 15:53:40 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=5515 Czy wiesz, czym różnią się teksty w SEO copywritingu i copywritingu? Z pozoru niczym. Istnieje taka niepisana zasada, że każdy copywriter może być SEO copywriterem, ale nie każdy SEO copywriter zostanie copywriterem. Tak wiem, trochę masło maślane z tego wyszło. Jednak czy taka jest prawda? Różnica między copywriterem a SEO copywriterem Zanim przejdziemy do samych […]

The post Czym różnią się teksty w SEO copywritingu i copywritingu, i jak je napisać? first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/teksty-podstawowe-roznice-ktore-musisz-znac/feed/ 0
Sprzedawca – skończony cham, prostak i podludź https://nightwriterka.pl/sprzedawca-skonczony-cham-prostak-i-podludz/ https://nightwriterka.pl/sprzedawca-skonczony-cham-prostak-i-podludz/#respond Fri, 26 Apr 2019 23:53:30 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=5353 Jeśli masz wrażenie, że w sklepie obsługuje Cię cham, a nie sprzedawca to przeczytaj ten tekst do końca i zrób rachunek sumienia.

The post Sprzedawca - skończony cham, prostak i podludź first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/sprzedawca-skonczony-cham-prostak-i-podludz/feed/ 0
Platformy dla copywriterów – 5 platform i 5 opisów – Szczerze o platformach https://nightwriterka.pl/4-platformy-dla-copywritera/ https://nightwriterka.pl/4-platformy-dla-copywritera/#respond Fri, 05 Apr 2019 23:51:09 +0000 https://nightwriterka.pl/?p=4619 Dowiesz się jakie są stawki i jak działają platformy dla copywritera. Subiektywna lista ośmiu znanych portali ze zleceniami.

The post Platformy dla copywriterów - 5 platform i 5 opisów - Szczerze o platformach first appeared on SEO copywriter Paulina Brillowska.

]]>
https://nightwriterka.pl/4-platformy-dla-copywritera/feed/ 0