Jak mogę Ci pomóc?

SEO COPYWRITING I WEBWRITING

Opisy usług, produktów i kategorii
Proste, zwykłe, wykręcone, krzywe, pikantne, łagodne i przyprawione seo. Długie, krótkie, ciekawe, przekonujące, sprzedające, niepowtarzalne i przyjazne. A ty na jakie opisy masz dzisiaj ochotę?

Artykuły na bloga
Dobre artykuły na bloga przekazują wartościową treść czytelnikowi. Muszą być angażujące i skierowane do określonej grupy odbiorców. Jednocześnie są idealną pożywką dla robotów wyszukiwarek i wspierają pozycjonowanie.

Teksty na strony internetowe
Unikalny, najlepszy, jedyny w swoim rodzaju, dopasowany do Twoich potrzeb. Te zwroty są przereklamowane, znajdują się na 85% stron internetowych. Słowa te tracą na znaczeniu i jakości. Potrzebujesz tekstu, dzięki któremu zyskasz przewagę nad konkurencją!

SOCIAL MEDIA I WORDPRESS

Obecność w social mediach to nieodłączna część content marketingu i budowania wizerunku marki.

Pomogę Ci stworzyć fanpage, opracować strategię publikacji postów. Nauczę komunikacji z potencjalnym klientem. Naprowadzę na możliwości, jakie daje posiadanie fanpage’a na fb. Jeśli nie masz na to czasu, zajmę się tym kompleksowo od A do Z.

Prosta strona www, aktualizacje wtyczek, prowadzenie bloga. Przyprawia Cię to o ból głowy? Żaden problem. Pomogę Ci okiełznać stronę i bloga, a także zajmę się optymalizacją treści względem SEO.

Tematyka, która nie jest mi obca

Branża usługowa i FMCG
Biznes i pokrewne
Gastronomia i dietetyka
Moda/beauty

SEO
Lifestyle
Motywacja
Psychologia


SEO copywriter jest jak kameleon


Tak mówią. Copywriter powinien napisać wszystko i na każdy temat. Otóż może i ma to sens, jeśli chodzi o teksty preclowe i zaplecza. Natomiast w tekstach wysokiej jakości, liczy się znajomość tematu i umiejętność dobrego researchu.

Czy wciąż wahasz się, jakich tekstów potrzebujesz. A może nawet nie jesteś pewny, jakie teksty są Ci potrzebne do osiągnięcia zamierzonego celu? Zajmę się tym. Jedyne co musisz zrobić to napisać do mnie, a resztą zajmę się sama.