Kim jestem?

Wulkan pomysłów i kawoholiczka… Twoja złota rączka od contentu

Copywriter z ukierunkowaniem na SEO, Social media manager – człowiek orkiestra

Nazywam się Brillowska Paulina.
Wspieram biznes słowem. Dobrym słowem. Od 14 lat zajmuję się obsługą klienta z różnych branż (FMCG, moda, OOFiM). W copywritingu od 7 lat. Dzięki temu wiem, jak ważne w branżach e-commerce i nie tylko jest słowo.

Oryginalna Kreatywna Empatyczna Jowialna

Tworzę oryginalne teksty, a do zleceń podchodzę indywidualnie. Nigdy nie napisałam dwóch takich samych tekstów dla różnych klientów. Nie uznaję w mojej pracy metody kopiuj/wklej. Sam przyznasz, że jest różnica pomiędzy: inspiracją, oparciem się o dane źródło, a bezczelnym kopiowaniem treści.

Nie lubię banalnych rozwiązać. Zawsze szukam czegoś, co jest po za utartym schematem. Znajdę wyróżnik, który będzie indywidualną cechą Twojej marki.

Możesz liczyć na moje wsparcie na każdym etapie zlecenia. Doradzę Ci działania z zakresu optymalizacji treści na stronie i dobrych praktyk SEO. Nie masz na to czasu? Zrobię to za Ciebie.

Jowialna znaczy tyle, że mam pogodne usposobienie. Na pewno dojdziemy do kompromisu. Takiego, aby każda ze stron była zadowolona. Być jowialnym to również cecha ludzi z poczuciem humoru.

Nie wyobrażam sobie rozpoczęcia dnia bez kubka gorącej kawy i tak też kończę swój dzień. Moja doba z reguły ma 27 godzin, bo 24 to dla mnie za mało. Mało śpię i nie zdrowo się odżywiam, ale bez przesady. W wolnej chwili trenuję w domowym zaciszu i lubię czytać książki. Jeśli mam trochę więcej czasu, to odpoczywam grzebiąc przy samochodzie. Znajduję również chwilę na samorozwój i doskonalenie umiejętności. Tak samo jak kawę, uwielbiam słodycze!

Zawodowo

w seo copywritingu

W Internecie zadomowiłam się po raz pierwszy w 2008 roku. Prowadziłam bloga o tematyce fitness. Oficjalnie jako freelancer działam od 2016 roku.

Mój umysł od zawsze wolał przedmioty humanistyczne niżeli ścisłe. Dlatego w 2016 roku eksternistycznie ukończyłam studium psychologii na Royal Melbourne Institute of Technology w Melbourne (Australia). Moim ukrytym hobby, a zarazem niespełnionym marzeniem jest mechanika samochodowa. Nie można mieć wszystkiego, dlatego prowadzę bloga o motoryzacji babskim okiem.

Obecnie wspieram szeregi na etacie w agencji marketingowej Eksperci Marketingu, gdzie oprócz copywritingu trzymam w ryzach fejsbuki, newslettery, a czasem naskrobię reklamy fejsbukowe i stworzę landing page. A jak nie, to ogarniam też analizy słów kluczowych i podglądam działania konkurencji. Jak już nie mam co robić, bo dedlajny dla mnie nie istnieją, to dłubię trochę przy grafikach. 

 

 

Czego Potrzebujesz?

Treści, social media i CMS

Przygotuję dla Ciebie opisy produktów, artykuły na bloga, czy teksty na stronę internetową. Zajmę się kompleksowo fanpage’em. Wprowadzę produkty do sklepu i zoptymalizuję Twoje obecne teksty pod SEO.
Sprawdzam szczegóły i całą ofertę!

Wpisy gościnne i sponsorowane

Chętnie umieszczę na swojej stronie Twój wpis sponsorowany lub wpis gościnny. Zrecenzuję produkt lub usługę, oczywiście muszą być powiązane z tematyką bloga.
Sprawdzam szczegóły współpracy!

Konsultacje

Potrzebujesz konsultacji w sprawie bloga biznesowego, optymalizacji treści na Twojej stronie internetowej? A może jesteś początkującym copywriterem i nie wiesz, od czego zacząć? Czy może blogerem, który chce znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania Google? Sprawdź, jak mogę Ci pomóc.
Sprawdzam zakres konsultacji!

Bądźmy w kontakcie

Moce podłączam pod 220V i możemy rozpoczynać współpracę!

Telefon

500-109-677

Email

pbrillowska@gmail.com

Social 

Usługi

  • Copywriting
  • SEO copywriting
  • Prowadzenie blogów
  • Wprowadzanie produktów do sklepu Woocommerce, PrestaShop, Shopper
  • Zarządzanie Social mediami
  • Konsultacje dla blogerów, początkujących copywriterów i przedsiębiorców