Zawodowo w seo copywritingu

Mogłabym stwierdzić, że pisanie zrodziło się z pasji. Zresztą jednej z wielu pasji. Pierwsze teksty pisałam już w podstawówce na szkolne scenariusze. W czasach gimnazjalnych miłości i młodzieńczego buntu, przelewałam myśli na papier w postaci piosenek. Pisywałam również wiersze i wpisy do kronik szkolnych. Mój umysł od zawsze wolał przedmioty humanistyczne niżeli ścisłe. Dlatego w 2016 roku eksternistycznie ukończyłam studium psychologii na Royal Melbourne Institute of Technology w Melbourne (Australia).

W internecie zadomowiłam się po raz pierwszy w 2008 roku. Prowadziłam typowe dla nastolatek blogi i blogaski. Oficjalnie jako freelancer działam od 2016 roku.

Po prawie 4 latach działalności jako freelancer zdecydowałam, że zostanę przy samym seo copywritingu. Dlaczego? Ponad 80% usług z jakich korzystali i korzystają moi klienci to właśnie działania związane z seo copywritingiem. W 2018 roku najczęściej wybieraną usługą były opisy produktów i artykuły na bloga. To właśnie podsumowanie 2018 roku sprawiło, że postanowiłam swoje tekstowe działania w dużej mierze ukierunkować na treści pisane pod seo.

Prywatnie – kawoholiczka i pyskata jędza!

Obecnie pracuję jako barmanka w klimatycznej pubokawiarni, gdzie również zajmuję się social mediami. Jestem wrażliwą jedzą. Doceniam sztukę i artystyczne kreacje w fotografii. Chciałam zostać psychologiem, projektantką mody, fotografem i pisarką. Moje palce jednak zostały stworzone do pisania – rysowanie to nie moja bajka. Zaś fotografia pozostała ze mną hobbystycznie. Od kilku miesięcy ponownie rozwijam się w kierunku poezji. Czas spełnić marzenie z dzieciństwa!


Nie wyobrażam sobie rozpoczęcia dnia bez kubka gorącej kawy i tak też kończę swój dzień. Moja doba z reguły ma 27 godzin, bo 24 to dla mnie za mało. Mało śpię i nie zdrowo się odżywiam, ale bez przesady. W wolnej chwili trenuję w domowym zaciszu i lubię czytać książki. Tak samo jak kawę, uwielbiam słodycze! Tyle rąbka z mojego prywatnego życia.

Uwaga! Jestem kawoholiczką…