Nie tak dawno – no dobra albo bardzo dawno temu na blogu pojawiła się seria wpisów 8 blogów, które… Każdego miesiąca dostarczałam Ci listę blogów, które według mnie warto odwiedzać. Seria została przyjęta bardzo pozytywnie, dlatego postanowiłam do niej powrócić. A nawet więcej, bo postanowiłam zrobić dwie serie. Jedna będzie poświęcona blogom branżowym, czyli copywriting, SEO, marketing online, narzędzia i technologie, a druga seria będzie dotyczyć blogów lifestyle’owych z pozostałymi kategoriami tematycznymi.

Poprzednie serie blogów

5 blogów, które są skarbnicą wiedzy

Zapanuj nad słowami – Patrycja Bukowska. Korektorka, którą poznałam na Instagramie. Imponujące doświadczenie, ogrom przydatnej wiedzy (nie tylko dla korektorów). Patrycja ma w sobie jakiś magiczny pierwiastek, który sprawia, że zaglądam do niej codziennie.

ZGRED – Paweł Gontarek. Znany większości, ale może Ty jesteś w mniejszości? ZGREDA nie odwiedzam codziennie, jednak dosyć często, żeby Ci go polecić. Cenie sobie wiedzę, jaką przekazuje Paweł i uważam, że jest to jeden z lepszych blogów o pozycjonowaniu i tematach pokrewnych.

PWS – Przedsiębiorca W Sieci – stworzony przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Blog, który pomoże każdemu zrozumieć, jak korzystać i z czego korzystać, aby osiągnąć zamierzone cele. Marketing, pozycjonowanie, narzędzia, to tylko kilka kategorii, które znajdują się na blogu. Warto zaglądać, a może wiele niewiadomych Ci się wyjaśni?

CLF – Coraz Lepsza Firma – Chciałabym napisać dużo. Jednak jedyne co przychodzi mi do głowy to po prostu: od nich możesz nauczyć się, jak robić internety, blogi, marketing, sprzedaż. Kopalnia wiedzy z wielu branż, która przyda się każdemu i na każdym etapie.

Senuto – bardzo lubię ich webinary. Staram się regularnie bywać od marca br. Natomiast blog to kopalnia wiedzy z marketingu, e-commerce i content marketingu. Polecam, szczególnie jeśli raczkujesz w tej tematyce, to będzie dla Ciebie kawał wiedzy. Natomiast jeśli już jesteś obeznany, to bloga możesz potraktować, jako uzupełnienie wiedzy.

To była pierwsza piątka branżowych blogów na rozpoczęcie serii. A Ty masz, jakieś swoje ulubione blogi, jakie polecasz odwiedzać? Podziel się nimi w komentarzu!