Wrzesień już za nami przyniósł brzydką jesień. Może niebrzydką, bo jesienne kolory to garść inspiracji, ale na pewno brzydką pogodę. Oficjalnie sezon na ciepłą herbatę i dobrą książkę uważam za otwarty. Szkoda tylko, że mój stosik książek leży nietknięty. Przekładam go z miesiąca na miesiąc, bo ciągle jest coś ważniejszego do zrobienia. Tak też było i w minionym miesiącu. Wrzesień był dla mnie przepełniony kreatywnością i ogromnymi zmianami.

8 6 blogów września

W tym całym zgiełku prac, a było ich dużo (remont pokoju), pojawiły się także zmiany na blogu. Ponieważ od października blog stał się również oficjalnym blogiem podpiętym pod moją pracę copywritera. Gdzie zmieniłam branding tak, aby pasował do bloga. Nie zapomniałam jednak o comiesięcznym podsumowaniu blogosfery.

Paula i Mariusz refreszing  – blog przepełniony inspiracjami DIY, radami i ciekawymi pomysłami. O domu, mieszkaniu i urządzaniu. A ten, kto oprócz inspiracji szuka oazy, aby odetchnąć od młotków, gwoździ i farb, na pewno znajdzie coś dla siebie w zakładce lifestyle.

Ekopozytywna Magda – ja osobiście nie czuję potrzeby bycia w 100% eko, nie odpowiada mi taki styl życia.
Aby zwracać uwagę na to, czy siatka jest biodegradowalna, czy też nie (ale segreguję odpady i korzystam raczej z wielorazówek). Mimo wszystko odwiedzam Magdę, ponieważ znajduję tam pozytywnego kopa do działania. Sprawdźcie koniecznie. Niech pozytywna moc będzie z Wami.

Ania mytravel – Blog Ani oprócz lifestylu kryje w sobie podróżniczą magię. Podziwiam tam piękne fotografie
i ciekawe relacje z podróży, na które sama nie mogę sobie pozwolić.

Sylwia kreatorka szczęścia – Sylwia podobnie, jak ja ma problemy z kręgosłupem. Ten, kto zna ból, wie jak czasem trudno zwlec się  z łóżka. Mimo wszystko Sylwia pokazuje, że można. Pokazuje, że szczęście może być lekiem na całe zło.

Ilona przeplatane kolorami – kolejny blog przepełniony inspiracjami DIY i kreatywnymi pomysłami. Najbardziej u Ilony urzekła mnie jej szydełkowa praca. Rzeczy, które prezentuje na blogu są dla mnie niesamowite. Podziwiam, bo ja nie potrafię szydełkować.

Power pumping dad tata Kornelii – rodzynek  w dzisiejszym zestawieniu. Blog pisany po męsku, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Pisany szczerze i bez włażenia komukolwiek w tyłek, jak pisze sam autor bloga.

 

Blogów w tym miesiącu jest tylko sześć. Dlatego, że na siłę nie wciskam Wam blogów, tylko po to, aby było ich osiem.


A Wy, jakie we wrześniu odkryliście blogi? Podzielcie się swoimi inspiracjami w komentarzu. Znasz, któregoś bloga z listy? Podaj dalej, może trafi do autora. Niech się dowie, że tu jest!