Sierpień to już kolejny miesiąc, który minął jak za pstryknięciem palców. Był to bardzo produktywny miesiąc, pojawiło się sporo planów i celów do realizacji. Jak co miesiąc radziłam sobie z brakiem czasu, całkiem dobrze. Jeszcze nie wymyśliłam cudownego specyfiku na przedłużenie doby, ale organizacja czasu jest niezwykle pomocna.

Na facebooku mogliście przeczytać o małym remoncie pokoju, który poniekąd jest powiązany z oszczędzaniem. Kiedy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, na blogu pojawi się kilka wpisów związanych z tym przedsięwzięciem. Na które serdecznie Was zapraszam, info standardowo pojawi się na fb.

CZYTAJ TAKŻE:

8 Blogów lipca

Top 10 wpisów na blogu

8 blogów sierpnia

Ela pierwsza Dama blogosfery – Elę odwiedzałam już jakiś czas temu, ale tak naprawdę to w sierpniu zaczęłam do niej często zaglądać. To babski blog o różnych sprawach. O życiu, relacjach damsko-męskich i innych ciekawostkach. Fajne i szczere teksty, sprawiają, że do Eli zaglądam codziennie.

Agnieszka i jej dom na obcasach – to lifestylowy blog pełen inspiracji. Oprócz codzienności znajdziemy w nim kącik beauty, a także coś dla domu. Fajne połączenie i lekkie teksty, które sprawiają, że chcę więcej.

Matt i Emilia czyli fabryka dygresji – założenie jest jedno: czuj się jak u siebie w domu. Jak sami autorzy piszą: „Fabryka dygresji to miejsce dla osób kreatywnych, wymagających dużo od świata i jeszcze więcej od siebie. Dla twórców, ogarniętych pasją do kultury, sztuki i życia.” Zgadzam się i polecam zajrzeć, to takie miejsce dla ciekawych świata.

Paulina i One Little Smile –  moc energii, motywacji i inspiracji. Piękno i estetyka, zresztą tak autorka pisze o sobie: Jestem estetką. Oprócz ciekawych i inspirujących tekstów sama szata bloga zasługuje również na uwagę. Mnie najbardziej spodobał się dział z grafiką a Tobie, jaki przypadnie do gustu?

Olka z collage blog – projektantka wnętrz z bogatym portfolio. Blog przepełniony wnętrzarskimi inspiracjami i wskazówkami, a także tematami około wnętrzarskimi. Dla mnie fajna odskocznia od lifestylu i skarbnica wiedzy.

Ewa z bloga To Read or Not to Read – Bez obrazy dla moich pozostałych autorek, ale Ewa to chyba najmłodsza autorka, jaką czytuję. Pewnie się zdziwicie, ale to blog książkowy. Może nie jest perfekcyjny pod względem zasobu słów (wierzę, że będzie rozwijał się wraz z autorką), ale przyjemnie się czyta. Dla lubiących ruchome obrazki również coś się znajdzie za sprawą kategorii film i seriale.

Magda Bek Lekka Zmiana Mamybardzo inspirujący i ciekawy blog biznesowy. Mnóstwo przydatnych materiałów i wiedzy. Ciekawe porady i trafne wskazówki. Między innymi o marketingu, relacjach z klientami, a jak ktoś ma ochotę może zajrzeć do zakładki codzienność.

Kasia z niech się wyda – autorka bajek dla dzieci, która promuje self-publishing. Skarbnica wiedzy dla wszystkich, którzy planują, marzą bądź po cichu knują wydanie książki. To co drodzy autorzy? Do dzieła, niech się wyda!


A Wy, jakie w sierpniu odkryliście blogi? Podzielcie się swoimi inspiracjami w komentarzu. Znasz, któregoś bloga z listy? Podaj dalej, może trafi do autora. Niech się dowie, że tu jest!