Każdy miesiąc obfituje w pracę, zmiany i nowe pomysły. Na przełomie września i października pierwszą poważną zmianą, jaka zaszła było usunięcie fp pauline pisze. Każdy z obserwatorów otrzymał wiadomość z informacją o zmianie fp. Zmiana ta była wynikiem podłączenia bloga do mojej copywriterskiej strony. Teraz możecie śledzić mnie pod nazwą copywriter freelancer.

Jeśli chodzi o blog, wprowadziłam kilka zmian wizualnych i dodałam kategorię copywork, gdzie przeniosłam wpisy ze starego bloga, a także publikuję nowe. Oczywiście związane z pracą copywritera i ogólnymi zagadnieniami z marketingu i działalności na rynku.

Blogi miesiąca podsumowanie październikowe

Mimo że blogi miesiąca pojawiają się od dłuższego czasu, często mnie pytacie, co trzeba zrobić, aby znaleźć się w podsumowaniu i jak wybieram blogi. Nie da się zrobić nic, żeby znaleźć się w podsumowaniu, ponieważ blogi miesiąca to całkowicie subiektywna lista blogów. Blogi wybieram spośród tych, które odkryję w danym miesiącu i w jakiś sposób powodują, że chętnie do nich wracam.

8 7 blogów października

Ewelina Brzostowska – psycholog, coach i mediator. O samorozwoju, relacjach i pokonywaniu życiowych trudności.

Idea Grafika – ciekawy inspirujący blog z mnóstwem przydatnej wiedzy, fajnymi poradami i wskazówkami.

FitKot – to idealny blog dla miłośników łasuchowania. Pyszne przepisy i fajne inspiracje. Aż ślinka cieknie, sprawdźcie!

Kasia Pszonicka – biznes jest biznes. Z Kasią można się wiele nauczyć i poczytać ciekawe artykuły około biznesowe. Biznesowy must have dla każdego, kto chce się rozwijać.

Basia z bloga smartnest – jak sama pisze „sprytne sposoby na codzienność”. To oszczędna zakupoholiczka, po wizycie u niej na pewno Wasz portfel się nie zmniejszy. Ciekawe pomysły i kreatywność to sposób na smart life Basi.

Dagna Banaś – była u mnie ostatnio na gościnnych występach. Inspirująca postać z mnóstwem pozytywnej energii. Pomaga w biznesie, produktywności i dostarcza ogrom przydatnych informacji.

Karolina z życie 2.0. – kolejna inspirująca kobietka w tym podsumowaniu. Pisarka i fotografka. Chyba nikt tak pięknie nie pisze o codzienności, jak ona.


A Wy, jakie ciekawe blogi poznaliście w październiku?