podsumowanie

8 blogów – podsumowanie października

Każdy miesiąc obfituje w pracę, zmiany i nowe pomysły. Na przełomie września i października pierwszą poważną zmianą, jaka zaszła było usunięcie fp pauline pisze. Każdy z obserwatorów otrzymał wiadomość z informacją o zmianie fp. Zmiana ta była wynikiem podłączenia bloga do mojej copywriterskiej strony. Teraz możecie śledzić mnie pod nazwą copywriter freelancer.

Jeśli chodzi o blog, wprowadziłam kilka zmian wizualnych i dodałam kategorię copywork, gdzie przeniosłam wpisy ze starego bloga, a także publikuję nowe. Oczywiście związane z pracą copywritera i ogólnymi zagadnieniami z marketingu i działalności na rynku.

Blogi miesiąca podsumowanie październikowe

Mimo że blogi miesiąca pojawiają się od dłuższego czasu, często mnie pytacie, co trzeba zrobić, aby znaleźć się w podsumowaniu i jak wybieram blogi. Nie da się zrobić nic, żeby znaleźć się w podsumowaniu, ponieważ blogi miesiąca to całkowicie subiektywna lista blogów. Blogi wybieram spośród tych, które odkryję w danym miesiącu i w jakiś sposób powodują, że chętnie do nich wracam.

8 7 blogów października

Ewelina Brzostowska – psycholog, coach i mediator. O samorozwoju, relacjach i pokonywaniu życiowych trudności.

Idea Grafika – ciekawy inspirujący blog z mnóstwem przydatnej wiedzy, fajnymi poradami i wskazówkami.

FitKot – to idealny blog dla miłośników łasuchowania. Pyszne przepisy i fajne inspiracje. Aż ślinka cieknie, sprawdźcie!

Kasia Pszonicka – biznes jest biznes. Z Kasią można się wiele nauczyć i poczytać ciekawe artykuły około biznesowe. Biznesowy must have dla każdego, kto chce się rozwijać.

Basia z bloga smartnest – jak sama pisze „sprytne sposoby na codzienność”. To oszczędna zakupoholiczka, po wizycie u niej na pewno Wasz portfel się nie zmniejszy. Ciekawe pomysły i kreatywność to sposób na smart life Basi.

Dagna Banaś – była u mnie ostatnio na gościnnych występach. Inspirująca postać z mnóstwem pozytywnej energii. Pomaga w biznesie, produktywności i dostarcza ogrom przydatnych informacji.

Karolina z życie 2.0. – kolejna inspirująca kobietka w tym podsumowaniu. Pisarka i fotografka. Chyba nikt tak pięknie nie pisze o codzienności, jak ona.


A Wy, jakie ciekawe blogi poznaliście w październiku?

21 Replies to “8 blogów – podsumowanie października”

  1. Ostatnio czytam tyle blogów biznesowych, że aż zaczyna mi się to podobać 🙂 Dziękuję za linki z niektórych na pewno skorzystam 🙂

    1. Ja również ostatnio skłaniam się ku blogom biznesowym, co zresztą widać w podsumowaniu. Mam nadzieję, że znajdziesz coś ciekawego dla siebie 🙂

  2. Ja czytam głównie blogi podróżnicze, bo to moja największa pasja 🙂 I w tym miesiącu poznałam już kilka naprawdę fajnych, o których istnieniu nie miałam pojęcia:)

    1. Ja lubię blogi podróżnicze, bo dają mi pewną możliwość zobaczenia czegoś, czego mogę nie mieć okazji sama doświadczyć 🙂

    1. Wiesz, pomysł na takie podsumowania zrodził się dość spontanicznie na początku prowadzenia bloga, później przez małe perypetie zaniechałam podsumowań. Jednak doszłam do wniosku, że po prostu podsumowania blogosfery cieszyły się największym zainteresowaniem czytelników 🙂 Jednak dla mnie najważniejsza w tych podsumowaniach jest szczerość. Nie wrzucam linków, bo ktoś mnie poprosił. Po prostu są to blogi, które dają mi jakąś wartość i uważam, że warto się tym z Wami czytelnikami dzielić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.