Kolejny miesiąc minął niepostrzeżenie, jak to się dzieje? Nie mam pojęcia. Nim się obejrzę kolejny miesiąc za mną. Lipiec był dla mnie ciężkim miesiącem pod względem pracy na etacie, gastro mocno dało się we znaki. Teraz mam kilka dni na odpoczynek. Czas zatem na comiesięczne podsumowanie blogosfery.

Przy okazji podsumowania, zapowiadam Wam znaczące zmiany na blogu. Dlatego też przez najbliższy tydzień nie pojawią się nowe wpisy, będą trwać prace nad blogiem. Dla Was blog będzie dostępny normalnie, więc zmiany nie powinny wpłynąć na buszowanie po starszych wpisach.

8 blogów lipca

Ania  – z bloga lifestylerka, inspirujący blog pełny zdrowych i przepysznych przepisów kulinarnych, porad i wskazówek. Ciekawe treści przeplatane smacznie wyglądającymi przepisami.

Yolsh – miszmasz graficzki połączony z lifestylem. Ciekawe pomysły DIY i jeszcze lepsze porady.

Terapeutka Jola – jeśli chcesz czerpać z życia pełnymi garściami, to własnie u Joli na blogu znajdziesz garść inspiracji i ciekawych tematów dotyczących ludzkiej natury.

Halmanowa – sympatycy słów pisanych i poezji znajdą tam kącik dla siebie. Inspirujące książki i ciekawe spojrzenie na świat.

Ania anspiracje – mieszanka wybuchowa, kulturowo-językowa. Miejsce w którym, aż chce się zostać poliglotą. Polecam można pozwiedzać różne zakątki świata i czerpać iAnspirację.

Monia i jej rozterki  – biznesowa strona blogosfery przeplatana z podróżami, okraszona nutką rozwoju osobistego.

Robbie.pl  – bardzo męski punkt widzenia. Wino, kobiety i ś(SEX)piew.  Naprawdę warto poczytać i poznać kawałek świata widziany męskim okiem.

Miłego buszowania i poznawania blogów!


A Wy jak podsumujecie miniony miesiąc? Trafiliście na ciekawe blogi w lipcu? Dajcie znać w komentarzu.