8 Blogów, które warto poznać

Trzy miesiące nieobecności spośród wszystkich minusów, ma swoje plusy. Świeże spojrzenie na bloga i zmiany. A jeśli macie czas, to dlaczego mnie nie było i z jaką chorobą walczę, dowiecie się TU. Powróciłam do blogosfery z większymi pokładami energii i z innym nastawieniem.

To pierwsze podsumowanie u mnie na blogu, które jest częścią małych wprowadzanych zmian. Buszując w blogosferze, znalazłam blogi, które warto poznać.  W tym podsumowaniu chcę się nimi z Wami podzielić.
Takie podsumowania znajdziecie u mnie na koniec każdego miesiąca. Dlatego już teraz serdecznie Was zapraszam, oczywiście jeśli chcecie, do polubienia profilu na fb.

*żeby nie było, że kogoś bardziej czy mniej lubię. Blogi są podane losowo 🙂 

Jarek-Kefir –

Cóż mogę napisać, tego nie da się napisać to je jak amelinium. A tak już bardziej poważnie Jarek to człowiek podejmujący wszystkie trudne tematy tego świata. Znajdziecie u niego wszystko od polityki przez zdrowie do metafizyki i ezoteryki. Człowiek mający swoje zdanie i jak sam o sobie pisze, niezwiązany jest z żadną ideologią polityczną ani religijną. Ciekawa osobowość w blogosferze. Tu na prawdę warto zajrzeć.

Dizajnuch – Jacek –

U Jacka spodobało mi się to, w jaki sposób pisze teksty, ciekawe, szczere i pełne emocji. Oprócz życiowych batalii faceta u Jacka możecie podpatrzeć także, jak odpicować swoją kuchnię w zakładce projektuję wnętrza. Ja od siebie gorąco polecam zakładkę „Na Przypale” – naprawdę genialna miejscówa.

Marheri Crafts –

To blog pomysłowej Marty, gdzie szczególnie urzekła mnie zakładka domowe majsterkowanie. U Marty znajdziecie wiele ciekawych pomysłów DIY, a także będziecie mogli znaleźć garść inspiracji do wystroju wnętrz, ale to nie wszystko Mamy również znajdą kącik dla siebie.

Lady Awa –

Agata to pasjonatka fotografii i grafiki. Urzekły mnie jej przydatne plannery i plany zajęć do wydrukowania, jakie przygotowała dla blogerów. Grafika to nie wszystko u Agaty możecie podziwiać jej postępy w fotografii, a także zajrzeć do kulinarnego świata.

Granos Dominika –

U Dominiki znajdziecie skarbnicę wiedzy od soszal mediów po tajniki czarnej magii SEO, oprócz tego różne inne ciekawe rzeczy przydatne blogerowi. Sama Dominika to ciepła osóbka, która chętnie służy pomocą zbłąkanym blogowym duszom.

Pani Swojego Czasu –

Czyli Ola to mistrzyni i mentorka w planowaniu. Z jej wskazówkami życie na pewno stanie się łatwiejsze. A każde niemożliwe zadanie do wykonania stanie się możliwe. Polecam szczególnie przeczytać o metodzie wielkiego słonia, mi bardzo przypadła do gustu. Sam w sobie wpis to ogromna dawka motywacji.

Droga do minimalizmu –

Jeśli lubisz minimalizm to blog Kasi będzie dla Ciebie kopalnią inspiracji. Zajrzyjcie też do projektu #12niecodziennych, czyli zrób dla siebie coś, czego do tej pory nie zrobiłeś. Ale więcej na ten temat przeczytacie u Kasi.

Pociąg do Życia –

Basia ma po prostu pociąg do życia.  Fajnie o tym pisze i fajnie się to czyta. Do wyboru masz kilka ciekawych stacji. Wsiądziesz do pociągu Basi?


Podzielcie się w komentarzu  swoimi podsumowaniami albo ciekawymi blogami, które czytacie.