Blogosfera jest, jak czarna dziura pochłania wszystkich i wszystko. Trzeba się postarać, żeby w tej otchłani znaleźć interesujące treści. Zgodnie z zapowiedziami powraca cykl blogerskich podsumowań miesiąca. Zamysł jest prosty, ja publikuję blogi, które odkryłam w danym miesiącu. WY w komentarzach dzielicie się swoimi perełkami.

Czytaj także:

8 blogów października

8 blogów września

8 blogów, które musisz poznać – podsumowanie czerwca

Kasia połącz kropki – miłość do podróży to chyba jej największa cecha charakterystyczna, którą można zobaczyć po wejściu na bloga. Uwielbiam za możliwość podróży razem z nią (piękne zdjęcia, opisy). Za możliwość zobaczenia kawałka świata, który mnie inspiruje. Za to, że pokazuje, iż w podróżowaniu nie ma granic.

Nocna kawa – „Babski umysł to zaskakująco trudny element, o którym powinien wiedzieć jak najwięcej każdy, kto tylko ośmieli się z nim choćby na chwilę spoufalić.”  Babskie sprawy przeplatane codziennością, czytam jednym tchem. Za ciekawe treści, które przyciągają jak magnes.

Ula szkoła blogowania – Ula ma kursy i szkolenia, ale oprócz tego posiada też bloga, który jest miejscem pełnym inspiracji i ciekawych wskazówek w blogowaniu (nie tylko dla początkujących). Za merytoryczne wskazówki, ciekawe webinary.

Agnieszka Jarzębowska – Zarządzanie czasem, planowanie, realizacja i wyznaczanie celów. Blog stosunkowo świeży (luty 2017), dobrze rokujący. Za bogate treści, ciekawe wskazówki i mentoring w organizacji.

Iwona IMO – Pozytywna duszyczka blogosfery, mówca motywacyjny, mentor. Na bloga Iwonki trafiłam przez „dzień dobrego słowa”. Za inspirację, uśmiech i dobre słowo.

Kasia radosna chata – blog z kategorii, których zwykle nie czytuję. Jednak w radosnej chacie uśmiech sam maluje się na twarzy. Lekkie wpisy i ciekawe tematy. Za zmianę moich poglądów na temat blogów lifestylowo-parentingowych.

Monika prawa ręka szefa – ciekawy blog skupiający się na środowisku pracy. Za ciekawe w tej tematyce treści, za wskazówki i pracę od kuchni.

Ej, ale blogów jest 7…

Widocznie ósme miejsce czeka na Ciebie!

W czerwcu pośród kilkunastu „odkrytych blogów” ta siódemka skradła moje serca. Blogów jest 7, ponieważ nie będę na siłę wciskać Wam, jakiegoś zapchaj dziury, który prowadzi 15 latka.


A Ty, jakie odkryłeś blogi? Podziel się w komentarzu.
Jeśli osoby z listy nie są dla Ciebie odkryciem, daj im znać, że się tu znalazły!